Домой Украина НАБУ утверждают, что не проводили обыск в Федерации футбола

НАБУ утверждают, что не проводили обыск в Федерации футбола

609
0

Антикоррупционной бюро отрицает информацию о обыске в федерации футбола.

На странице ассоциации футбола в социальной сети появился такой пост: “В українських ЗМІ продовжується хвиля дискредитаційної кампанії проти Української асоціації футболу (колишня ФФУ) та її президента Андрія Павелка. Зокрема з‘являється викривлена та спотворена інформація про обшуки та інші слідчі дії щодо її посадовців. Офіційно повідомляємо: жодних обшуків в Домі футболу не було!

Також з різних джерел та журналістського середовища надходять повідомлення про намагання розмістити та поширити (за відповідну платню) нову хвилю фейкових новин як про саму Асоціацію, так і про приватне життя Андрія Павелка.

Звертаємось до всіх ЗМІ, які поважають принципи журналістської етики, з проханням користуватись лише достовірною та перевіреною інформацією. Служба зв’язків з громадськістю та ЗМІ УАФ завжди відкрита і готова надати будь-які коментарі та підтверджуючі документи щодо питань, які цікавлять ЗМІ.

Просимо на майбутнє звертатися до нас за офіційним підтвердженням інформації, яка надходить до вас “з достовірних джерел””.