ua.vcom.biz
Новости Украины
Loading...

«Нас хочуть спалити, а не просто залякати!» – підприємці луцького ринку про спробу підпалу

Главная » Украина » «Нас хочуть спалити, а не просто залякати!» – підприємці луцького ринку про спробу підпалу

6 листопада близько сьомої ранку підприємці Луцького Центрального ринку виявили поблизу своїх контейнерів дивну знахідку: святкові повітряні кульки, які вигоріли зсередини і приземлились одна біля одної.

Підприємець Петро Козіна сам колись замовляв такі кульки для продажу, тому добре знає механізм їхньої дії.

Чоловік пояснює:

“На рамку кладеться сухий спирт, який запалюється, а при горінні виділяється тепле повітря, завдяки чому кулька підіймається вгору. Ймовірність того, що 2 кульки впадуть за якийсь метр одна від одної – один до мільйона, навіть якщо запалити одночасно, вони розлітаються в різні сторони. Це стовідсотково не випадковість”.

Люди в розпачі, мовляв, ще якихось декілька метрів і погоріли б контейнери. Припускають навіть, що таким чином міг загорітись і Луцький гарнізонний військовий госпіталь.

Наталія Шафета, підприємець Центрального ринку, впевнена: це спроба підпалу, і тільки дякуючи погоднім умовам біди не сталося.

“За весь час існування ринку, ніколи сюди не залітала жодна кулька. А тут ще й дві разом! Ми вважаємо, що це була спроба підпалу, і лише дощ став на заваді цим планам. Досить дивне співпадіння: як тільки ми почали активно протестувати проти перенесення ринку – ось таке відбулося.

Також неодноразово нам погрожували саме підпалом, якщо добровільно не захочемо звільнити ринок. У мережі фейсбук, певно, зі сторінок неіснуючих людей, пишуть: «цей гадюшник всеодно закриють, а ні – то спалять, як ЦУМ».

Останнім часом підприємці помічають над територією ринку літаючі дрони. А після ситуації з повітряними кульками люди вкрай налякані, мовляв: якщо ринок не вдасться спалити, то спалять нас?

Аби розібратися, як на цю територію потрапили кульки, підприємці Центрально ринку викликали поліцію.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*